Aktivity pro děti

minerály a srdce - Kouzlo Harmonie Obrazec z minerálů - Kouzlo Harmonie dětská hvězda - Kouzlo Harmonie

Dovolte mi, abych Vás i s dětmi pozvala do nově otevřené poradny alternativních směrů,  ve které bych Vám ráda nabídla příjemně prožité chvíle.
Mé pedagogické vzdělání a dlouholetá  zkušenost s dětmi mě přivedla k vytvoření  zajímavé aktivity pro děti 1. stupně základní školy.
Nabízím Vám individuální setkání  a kroužky pro děti, které jsou svou tematikou zaměřeny na rozvoj tvořivosti, fantazie a podporují dětskou přirozenost.
Děti budou pracovat s minerály (kameny), korálky, papírem, filcem, samotvrdnoucí hlínou, tvořit se dřevem, používat automatickou kresbu, a mnohé další. Děti si vždy odnesou něco zajímavého, co samy vyrobily a zároveň budou dostávat jednotlivé minerály, s kterými budou pracovat. Součástí budou různá harmonizační cvičení a meditační hry, povídání, zpívání, …
Mým záměrem je nastolení láskyplného vztahu k sobě samému i  ostatním, rostlinám, zvířatům apod. Dále, aby se děti naučily pro sebe a pro svůj život nacházet správná rozhodnutí, do dospělosti si odnesly dobré spojení se svou vlastní intuicí a dokázaly včas rozpoznat různá úskalí a využít šancí.

 Každé ÚTERÝ a STŘEDA – ZAHÁJENÍ 15. A 16. ZÁŘÍ

  • Vhodné pro děti: 6 – 11 let (1. – 5. třída)
  • Úterý:  15.15  –  16.30 hod.  – zahájení 15. září
  • Středa: 15.15 – 16.30 hod.  – zahájení 16. září

 Fantazie bez hranic I.    ÚTERÝ   

Spokojené děti při jejich aktivní terapii  - Kouzlo Harmonie

Fantazie bez hranic II.     STŘEDA   

Maximální počet je 10 dětí ve skupině. První hodina ukázková zdarma pro každého nově přicházejícího.
V ceně jsou zahrnuty veškeré materiály potřebné k práci a zajištění nápojů. Při nemoci možnost nahrazení hodin.

Cena: 150,- Kč /75 min. , možné přihlásit dítě jen na Vámi vybrané  jednotlivé hodiny, cena zvýhodněná 130,- Kč/75 min. při platbě čtvrtletně nebo pololetně.

Přihlášení telefonicky a jakékoliv dotazy na tel. Čísle: 776174911 nebo
email.: sarka.hermankova@email.czwww.kouzloharmonie.cz